dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS

sprawdź aktualne PROMOCJE

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Naturalna odżywka do włosów

Naturalna odżywka do włosów | przyjemność pielęgnacji

Codziennie są z Wami - odsuwacie je z czoła, przeczesujecie palcami, upinacie, jak tylko Wam się podoba. Chcecie, by Wasze włosy były nie tylko piękne, ale i zdrowe. Szukacie kosmetyków, które będą dla nich łagodne i dobre. Wiemy o tym doskonale, bo... jesteśmy takie jak Wy.

Dlatego właśnie stworzyłyśmy naturalną odżywkę do włosów - produkt, który będziecie mogły stosować bez obaw o niepożądane efekty i zagrożenie dla skóry. Kosmetyk, którego nakładanie będzie częścią wieczornej pielęgnacji - przyjemnością po męczącym dniu.

Odżywki do włosów | Naturalne sposoby na piękno

Odżywka do włosów Salfeme Masterly to produkt, którego tworzenie zajęło nam wiele czasu. Praca nad recepturą to sztuka podejmowania dobrych decyzji. Dobieranie odpowiednich składników, proporcji, ustalanie konsystencji i zapachu kosmetyku było dla nas zarówno wyzwaniem, jak i przyjemnością.

Dopiero po opracowaniu składu, o którym wiedziałyśmy, że jest doskonały, podjęłyśmy decyzję o stworzeniu pierwszej serii odżywki. Ta z kolei poddana była licznym kontrolom, w tym najważniejszej - weryfikacji na naszych włosach. Wszystkie kosmetyki, które Wam przekazujemy, testujemy w pierwszej kolejności na sobie. Każdy produkt, który wychodzi z logo Salfeme, musi być doskonały - to podstawowy warunek.

Naturalne składniki | odżywka do włosów różnych rodzajów

Podstawową zasadą tworzenia receptur kosmetyków Salfeme jest wykorzystywanie bogactw, które daje nam przyroda. Skład Salfeme Masterly to aż w 90% substancje pochodzenia naturalnego. Znajdziecie wśród nich między innymi olej ze słodkich migdałów, który działa nawilżająco i szybko się wchłania. Do receptury dodałyśmy również masło shea - polecane do skóry wrażliwej i delikatnej. Do włosów suchych odżywka naturalna z takim składem będzie kojącą kuracją regenerującą i ochronną.

Kuracja dla włosów | regeneracja dla ducha

Chcemy, by pielęgnacja włosów była dla Was czasem relaksu. Salfeme Masterly powstała z myślą o włosach każdej z Was. Stosowanie jej naprzemiennie z innymi kosmetykami ochronnymi i regenerującymi nie jest konieczne. Delikatny, naturalny skład sprawia, że możecie nakładać odżywkę po każdym myciu - bez obaw o podrażnienia skóry głowy czy łupież.

Pozwólcie sobie na wyciszenie i pielęgnację. Dajcie swojej skórze wyłącznie to, co najlepsze - składniki, które przynosi natura.

Salfeme Masterly conditioner Odżywka do włosów 350 ml

Naturalna odżywka do włosów Masterly conditioner 350 ml

Naturalna odżywka do włosów Masterly conditioner 70 ml