dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS

sprawdź aktualne PROMOCJE

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Naturalny krem przeciwzmarszczkowy

Naturalny krem przeciwzmarszczkowy | By czas stał się sprzymierzeńcem

Powiedzmy sobie wprost - nie zatrzymamy czasu! Może więc, zamiast przejmować się jego upływem, postanowimy wykorzystywać go w pełni? W Salfeme wierzymy, że najlepsze dopiero przed nami. Chcemy cieszyć się życiem i czerpać z niego tak bardzo, jak tylko się da. Gdy stworzony przez Salfeme naturalny krem przeciwzmarszczkowy zajmie się skórą, Wam pozostanie realizowanie kolejnych marzeń i planów.

Receptura zaczerpnięta z przyrody | naturalne kremy przeciwzmarszczkowe

Rozpoczynając pracę nad naturalnym kremem przeciwzmarszczkowym Iluminacja, długo zastanawiałyśmy się nad jego recepturą. Pytałyśmy bliskie nam osoby, czego najbardziej szukają w tego typu produktach, co jest dla nich ważne. Wiedziałyśmy jednak, że podstawą kremu, jak we wszystkich kosmetykach Salfeme, będą składniki naturalne.

Skład Iluminacji to szereg substancji zaczerpniętych z przyrody. Są wśród nich między innymi:

Iluminacja aż w 99% składa się ze składników niesyntetycznych. To dobrodziejstwa przyrody zamknięte w delikatnej konsystencji naturalnego kremu przeciwzmarszczkowego.

Krem z naturalnym składem | dbanie o skórę nigdy nie było tak przyjemne

Chcemy, by chwile, w których nakładacie na twarz i dekolt Iluminację, były momentami tylko dla Was - z domowej łazienki przenosiły do najlepszego SPA. Myśl o tym, by nasze produkty koiły skórę, jak i wpływały na ogólny dobrostan, zdecydowała o konsystencji kremu. Delikatna formuła Iluminacji sprawia, że jej nakładanie na policzki, szyję, nos i okolice oczu jest niezwykle przyjemne. Oczyszczona i osuszona skóra wchłania krem niemal od razu. Rozświetlający pigment nadaje jej blask i poranną świeżość. Bijącą od Was energię wyrazi już nie tylko promienny uśmiech, ale również… promienna cera.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze | zaufaj wiedzy i doświadczeniu

Tworzenie kosmetyków to dla nas proces, który za każdym razem rozpoczynamy rozeznaniem Waszych potrzeb, ale i zgromadzeniem niezbędnej wiedzy. Receptury powstają wyłącznie na podstawie najnowszych badań z zakresu chemii, biologii i dermatologii. Produkty wytwarzamy w naszym certyfikowanym zakładzie produkcyjnym - etapy produkcji monitorujemy na każdym etapie.

Jesteśmy przekonane, że najlepszą formą wyrażenia naszej troski o Was jest przekazanie kosmetyków, które są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne.

Wypróbujcie właściwości naturalnego kremu przeciwzmarszczkowego Salfeme.

Bio novum Krem przeciwzmarszczkowy Iluminacja 50ml

Naturalny krem przeciwzmarszczkowy Iluminacja 50 ml