dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Blog

Kosmetyki naturalne – kogo ucieszy taki prezent?
28 kwi 2021
Kosmetyki naturalne – kogo ucieszy taki prezent?

Każda z nas lubi być obdarowywana, a okazji ku temu nie brakuje: Święta, Dzień Kobiet, Dzień Matki, czy po prostu… prezent na poprawę humoru lub taki bez okazji. Jest tyle szans, by okazywać czułość i sympatię!

Podobno prezent może być albo ładny, albo funkcjonalny. Co za bzdury! Mamy przecież coś, co jest jednocześnie ładne, praktyczne i do tego naturalne! W kogo ręce powinna więc trafić paczka ze starannie zapakowanymi kosmetykami Salfeme? Podpowiadamy w poniższych akapitach.

Dla kogo taki prezent?

Zacznijmy może od tego, że kolejny raz przypomnimy - każdy z nas jest inny. Konkretny typ skóry czy rodzaj włosów potrzebuje specyficznych składników odżywczych w kosmetykach. Dobrze jest zwrócić na to uwagę przy wyborze prezentu. Na początku zastanów się, co lubi i jakiego rodzaju kosmetyków używa osoba, którą chcesz obdarować. Jeśli już wiesz, przejrzyj naszą ofertę sklepu w poszukiwaniu najlepszego z nich.

Mama, siostra, babcia

Kobiety kochają kosmetyki i nie ma co to tego nie ma wątpliwości. Te naturalne będą idealnym prezentem dla bliskiej Ci kobiety. Co roku zastanawiasz się, czym obdarować jedną z nich z okazji urodzin czy świąt? Zestaw dobrze skomponowanych kosmetyków to zawsze trafiony wybór. Pamiętaj, że często preparaty do pielęgnacji są odpowiednio dopasowane do wieku. Wybierz zatem takie, które najlepiej zadbają o potrzeby ważnej dla Ciebie kobiety.

Włosomaniaczki i osoby szczególnie dbające o cerę

W szafce kobiet dbających o swoje włosy i cerę nie może zabraknąć kosmetyków wysokiej jakości. Najbardziej doceniane są te pochodzenia naturalnego. Świetnie nawilżają i dostarczają potrzebnych składników. Jeśli Twoja przyjaciółka uwielbia długą pielęgnacje i wie wszystko o składnikach szamponów i odżywek, z pewnością ucieszy je jeden z produktów Salfeme. Krem nawilżający lub bioliftingujące serum do twarzy to również świetny wybór.

Zwolennicy produktów eko i bio

Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto zwraca szczególną uwagę na stan naszej planety i unika produktów wysokoprzetworzonych? Kosmetyki naturalne będą doskonałym uzupełnieniem prawidłowej pielęgnacji skóry od zewnątrz. W Salfeme znajdziesz produkty, które powstały z zachowaniem wszelkich norm dotyczących jakości, przy ścisłej kontroli procesów i monitoringu zawartości składników naturalnych.

Co najlepiej wybrać?

Bogaty w składniki odżywcze krem do twarzy a może odżywka do włosów? Nie wiesz, na co się zdecydować? Wybierz jeden z naszych zestawów upominkowych i miej pewność, że prezent dla bliskiej Ci osoby będzie trafiony. Nie zapomnij o uśmiechu i serdecznych życzeniach - to najlepsze, co możemy sobie dawać.

Salfeme Masterly shampoo Szampon do włosów 350 ml

Masterly shampoo 350 ml

Masterly shampoo 70 ml

Salfeme Masterly conditioner Odżywka do włosów 350 ml

Masterly conditioner 350 ml

Masterly conditioner 70 ml