dla zakupów od 100 zł dostawa GRATIS

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

O nas

"Prawdziwe piękno jest odblaskiem duszy"

TAK dla natury, TAK dla piękna, TAK dla kobiety.

Zapewne jesteście ciekawi kim jesteśmy. Otóż jesteśmy siostrami z Krakowa. Mamy wspaniałą pasję - zamiłowanie do tworzenia wszystkiego co dobre i piękne, co sprawia, że możesz czuć się szczęśliwa. Posiadamy również a może przede wszystkim specjalistyczną wiedzę naukową i farmaceutyczne doświadczenie zawodowe.

Zadałyśmy kiedyś sobie pytanie - dlaczego nie podzielić się tym? Dlaczego nie połączyć wiedzy, doświadczenia i nie stworzyć czegoś dla innych, nie tylko dla siebie? I tak powstała marka SALFEME. Przystępując do realizacji naszych marzeń dokładnie analizowałyśmy, jakie receptury opracować, jakie naturalne substancje czynne zastosować, jakie opakowania dobrać? Na sobie testowałyśmy pierwsze wersje kosmetyków i sprawdzałyśmy ich działanie. Obserwowałyśmy jak nasza skóra się odbudowuje i nabiera blasku, jak nasze włosy długo zachowują świeżość i lekkość, jednocześnie mając ogromną przyjemność w codziennej ich aplikacji. Nasze marzenie powoli stawało się realne.

Chciałybyśmy, abyście wiedzieli, że marka SALFEME powstała dla nas kobiet, w trosce o nas, dla naszego zdrowia i urody oraz, co równie ważne, dla naszej przyjemności. SALFEME to innowacyjne, skuteczne, bezpieczne i możliwie jak najbardziej naturalne kosmetyki. Mamy własny zakład produkcyjny pod Krakowem. Wyposażyłyśmy go w nowoczesny park maszynowy oraz laboratorium fizyko-chemiczne i technologiczne. Zebraliśmy wspaniałą kadrę z bogatym doświadczeniem, olbrzymim zaangażowaniem i zapałem do tego, co wspólnie tworzymy. Tak oto rozpoczęła się produkcja naszych kosmetyków. Każdy z nich jest przemyślany, przetestowany i przebadany oraz wyprodukowany w najwyższych standardach jakości. Wszystko po to, by cieszyć nasze ciało i zmysły.

Zapraszamy serdecznie do nas. Niech nasze marzenia będą i dla Ciebie źródłem radości.

Agnieszka i Justyna