dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS
dla każdego zakupu od 150 zł, PREZENT - sprawdź jaki !

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Naturalny szampon do włosów

Naturalny szampon do włosów | Gdy wiedza łączy się z doświadczeniem

Tworzymy produkty, które stosować możecie bez obaw o to, jak często mają styczność z Waszą skórą - takie, które są bezpieczne dla jej różnych rodzajów. Naturalne szampony do włosów, które znajdziecie w naszym sklepie, to wypadkowa wiedzy dermatologicznej, chemicznej i wieloletniego doświadczenia w produkcji kosmetyków.

Recepturę naszych produktów tworzymy tak, by w jak największym stopniu bazowała na składnikach, które znaleźć można w naturze. Wiemy, jakie ekstrakty wykorzystać i z czym je połączyć, by Wasze włosy otrzymały kurację najzdrowszą z możliwych.

Pielęgnacja zamknięta w butelce| naturalny szampon bez chemii

Nie musimy wierzyć w moc natury - jesteśmy o niej przekonane. Tak długo jak tylko się da, rezygnujemy z wykorzystywania składników chemicznych i stawiamy na te pochodzenia naturalnego. Wiemy jednak, że czasami korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw matki ziemi nie jest możliwe bez dodania substancji syntetycznych. Za każdym razem robimy to jednak z umiarem. Do niezbędnego minimum ograniczamy środki chemiczne. Produkujemy naturalne szampony bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Szampon nawilżający | Naturalna ochrona włosów

Wiemy, że niektóre z Was chcą myć włosy codziennie. Z tą myślą stworzyłyśmy szampon, który będzie na tyle delikatny, by stosować go niemalże bez ograniczeń i na tyle wydajny i skuteczny, by korzystanie z dodatkowych, mocnych kuracji ochronnych nie było konieczne. Jednym ze składników Salfeme Masterly Shampoo jest ekstrakt z opuncji o nawilżającym i regenerującym działaniu. Uzupełnieniem szamponu jest odżywka Salfeme Masterly conditioner. Podobnie jak z szampon, można nakładać ją na włosy każdego dnia. Sprawia, że ich gęstość jest większa, nie są podatne na łamanie oraz mniej się elektryzują.

Dobry i naturalny - szampon ze składników, które daje nam przyroda

Czy szampon z naturalnych składników ma dzisiaj szansę na rynku wypełnionym kosmetykami z syntetycznych substancji? Misją naszej firmy - naszą misją - jest udowodnienie, że produkty, których zawartość to w całości (lub w większości) substancje pochodzenia naturalnego mogą działać równie dobrze (a nawet lepiej) od tych wytwarzanych w sposób sztuczny. Oddajemy więc w Wasze ręce produkty, które jakością ani przez chwilę nie ustępują tym tworzonym w najwyższej klasy laboratoriach, ale jednocześnie i takie, których produkcja to efekt troski o Was i bycia obok.

Poznajcie szampony Salfeme - naturę zamkniętą w butelce!

Salfeme Masterly shampoo Szampon do włosów 350 ml

Naturalny szampon do włosów Masterly shampoo 350 ml

Naturalny szampon do włosów Masterly shampoo 70 ml