dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS
dla każdego zakupu od 150 zł, PREZENT - sprawdź jaki !

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Blog

Wywiad z Ambasadorką Salfeme
30 mar 2022
Wywiad z Ambasadorką Salfeme

Z Mariolą @insomniaa92 rozmawia Justyna

Dlaczego interesuje Cię właśnie temat kosmetyków?
Kosmetyki to nasza codzienność, używamy ich każdego dnia i ważne jest, byśmy wiedzieli co używamy. Rynek zalewa masa kosmetyków, nie każdy z nich spełni nasz oczekiwania lub może nawet nam zaszkodzić, więc interesowanie się kosmetykami jest tak ważne.

Co w kosmetykach jest dla Ciebie szczególnie ważne?
Posiadam cerę tłustą, więc bardzo ważne jest dla mnie by produkt nie zapychał porów i zmniejszył nadprodukcję sebum. Często produkty dedykowane do mojej cery nie spełniały swojego zadania, moja skóra wyglądała na szarą i bardzo spiętą. Ważne jest też dla mnie by produkt działał przeciwzmarszczkowo, wolę wcześniej zapobiegać. Natomiast w pielęgnacji włosów bardzo ważne jest dla mnie by skóra głowy była dobrze oczyszczona, a włosy nawilżone i by były zdrowe. Poza działaniem produktów równie ważny jest dla mnie skład, który nie podrażni skóry i będzie jak najbardziej naturalny.

Czy masz jakąś szczególnie ulubioną kategorię kosmetyków (do włosów, twarzy, ciała, etc.)?
Wcześniej bym napisała, że do włosów, ponieważ chciałam mieć je piękne, zdrowe i długie. Już to osiągnęłam dzięki zmianie pielęgnacji i produktom marki Salfeme. Produkty do pielęgnacji włosów ograniczyłam do minimum. Teraz bardziej skupiam się na produktach do twarzy. Jeszcze ponad rok temu ciężko było znaleźć produkty, które zostaną u mnie na dłużej. A to dlatego, że często marki sprzedawały kosmetyki które się sprawdzały u mnie, ale po jakimś czasie przestali je produkować lub co chwilę "udoskonalali" produkt. Doszłam do takiego etapu w pielęgnacji skóry twarzy, do którego dąży każda z nas, a wszystko dzięki Wam.

Pamiętasz, jak poznałaś Salfeme?
Pamiętam to trochę zabawna historia. Poszłam do mojej kuzynki na kawę i wpatrywałam się w nią, bo nie mogłam stwierdzić czy ma podkład, czy nie. W końcu zapytałam i wtedy opowiedziała mi o marce Salfeme. Miała na sobie podkład, który normalnie robi maskę, a dzięki kremowi Harmonia nie było w ogóle widać, że coś ma na twarzy. Dostałam od niej próbkę właśnie tego kremu i odżywki do włosów. To była miłość od pierwszego użycia, moje włosy były sypkie, lśniące i miękkie. A krem niby nawilżający myślałam, że nie będzie się nadawał, ale gdy zaczęłam go używać jako nawet bazę pod makijaż to oniemiałam z zachwytu.

Czym dla Ciebie jest bycie Ambasadorką Salfeme i dlaczego zgodziłaś się właśnie na Salfeme?
Bycie ambasadorką Salfeme jest dla mnie ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem, bo kosmetyki, które tworzycie (zawszę będę to powtarzać) są robione przez kobiety z miłości do kobiet. Zgodziłam się właśnie przez wasze podejście, te cudowne karteczki, które zamieszczane są do każdej wysłanej paczki. Czuje się jakby ktoś bliski podarował mi prezent. Czytając to czuje jak przepełniają mnie radość. Oczywiście bardzo ważne są też produkty, dzięki którym czuje się pięknie i kobieco. Mogę sobie pozwolić na ekskluzywne spa w domu.

Jaki powinien być kosmetyk Twoich marzeń? Gdybyś miała do dyspozycji nasze laboratorium technologiczne, to jaki kosmetyk chciałabyś stworzyć?
To jest bardzo ciekawe i dobre pytanie. Myślę, że brakuje mi kosmetyków pod prysznic, które mocno nawilżą skórę. Niestety nie zawsze mam czas na to, by czekać, aż balsam się wchłonie. Jako matka również pomyślałabym o produktach dla dzieci, by więcej było tych z naturalnym składem.

Bardzo dziękuję za przemiłą rozmowę
29 marca 2022r.