dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS
dla każdego zakupu od 150 zł, PREZENT - sprawdź jaki !

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Blog

Wywiad z Ambasadorką Salfeme
11 wrz 2022
Wywiad z Ambasadorką Salfeme

Z Edytą _mama_wojtka_ rozmawia Justyna

Jak poznałaś naszą markę Salfeme? Pamiętasz?
Oczywiście, że tak. Poznałam Waszą markę na początku mojej przygody z profilem kosmetycznym na IG. Wiedziałam, że chce pokazywać ludziom dobre produkty i ich efekty. Szukałam marek z naturalną pielęgnacją i trafiłam na Waszą. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to takie przyjemne logo. Powiem szczerze, że w tamtym momencie naszła mnie myśl, że bardzo chciałabym z Wami współpracować, ale strasznie obawiałam się napisać. Głównie dlatego, że miałam małe konto, zaledwie chyba dwie recenzje na profilu. Wydawało mi się, że niczym szczególnym nie mogę się jeszcze pochwalić. Jednak tak mnie kusiło, że napisałam do Was. Oczywiście, już z góry nastawiłam się na to, że się nie uda😄 Ależ byłam szczęśliwa jak się zgodziłyście. Tak naprawdę, dzięki Wam uwierzyłam, że to, co chcę robić może się udać. W ogóle nastawiałam się również na takie typowe służbowe rozmowy. Jakże niewiarygodne było to jak miło mnie przyjęliście. Nie spodziewałam się, w ogóle takiej uprzejmości, normalności i tak dobrego serca. Czułam się jakbym pisała nie z firmą a z ciocią.

Co najbardziej cenisz w naszych kosmetykach?
Najbardziej cenię je za skład i widoczne efekty. To są kosmetyki bardzo wysokiej jakości. Krem Harmonia doprowadził moją cerę do niewiarygodnego wyglądu. Nie wiedziałam, że może ona tak ładnie wyglądać. Odżywka do włosów sprawiła, że poczułam się jakbym wyszła z salonu a nie z własnej łazienki. Poza tym widać od razu, że kosmetyki są produkowane z wielką pasją, że składy ich są przemyślane i przede wszystkim naturalne. Są takim prawdziwym zastrzykiem odżywczym i witaminowym. Poza tym, są idelanym przykładem i gwarancją tego, że nie potrzeba chemii, aby nasza skóra, włosy czy ciało wyglądało pięknie i zdrowo.

Czym dla Ciebie jest bycie Ambasadorką Salfeme ?
Bycie Waszą Ambasadorką to dla mnie zaszczyt i wielka przygoda. Na pewno jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i przyjemny fakt, że zostałam doceniona w tym co robię. Wkładam serce i pasję w moją pracę, dlatego tymbardziej cieszę się, że zostało to zauważone. To wspaniałe uczucie. Poza tym wierzę w te produkty, wierzę w Waszą markę, jestem ich pewna, widzę u siebie ogromne efekty po stosowaniu Waszych produktów. Jesteście polską firmą z naturalnymi kosmetykami. Dlatego też, bycie Waszą Ambasadorką to możliwość przekazania innym ludziom jak wartościowe są Wasze produkty. Jeśli Wy we mnie uwierzyliście, to i inni będą wierzyć w to, co im przekazuje.

Czy masz jakąś szczególnie ulubioną kategorię kosmetyków (do włosów, twarzy, ciała, itd.)?
Taaaak, pewnie, że mam. Takim moim konikiem są produkty do włosów. Mam bzika na punkcie moich włosów. Od zawsze mam je bardzo długie i zależy mi na tym, aby ciągle były piękne i zdrowe. Można powiedzieć, że to jest taki mój znak rozpoznawczy 😄

Na co szczególnie zwracasz uwagę w kosmetykach, kiedy je zamierzasz kupić?
Najważniejszy jest dla mnie skład. Jeśli produkt zawiera większość składników pochodzenia naturalnego, to jest produkt na wagę złota. Uważam, że siła jest w naturze i to ona może zdziałać cuda. Mało tego, stosując naturalną pielęgnację już dłuższy czas, widzę ogromne efekty, których nie widziałam wcześniej, stosując inne kosmetyki.
Przyznam się, że na to, co kupuję, zwróciłam uwagę dopiero 3 lata temu. Wcześniej kierował mną piękny zapach i ładne opakowanie. Jednak dokładnie 3 lata temu temat ten zainteresował mnie bardziej. Zaczęło się to tak naprawdę w momencie urodzenia synka. Jego alergia skłoniła mnie do czytania etykiet spożywczych, co przerodziło się w czytanie wszystkich etykiet, czyli kosmetyków również. Powiem szczerze, że dopiero wtedy zrozumiałam, jak ważną rolę odgrywa skład w produktach. Od tamtej pory jest najważniejszy, jeżeli jednak produkt ma również piękny zapach i cudne opakowanie to jestem w niebie.

Czy masz jakiś kosmetyk marzeń? Pytam o taki kosmetyk, którego nie ma rynku …
To bardzo trudne, ale również ekscytujące pytanie. Na rynku mamy już prawie wszystko. Jednak pokusilabym się o stworzenie idealnego, naturalnego, matującego podkładu do twarzy. Nie trafiłam jeszcze na taki, aby skład i efekty były dla mnie wystarczające. Jak jest efekt, to nie koniecznie dobry skład i odwrotnie.

Bardzo dziękuję za przemiłą rozmowę
09 września 2022r.