dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS
dla każdego zakupu od 150 zł, PREZENT - sprawdź jaki !

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Blog

Wywiad z Ambasadorką Salfeme
06 lip 2023
Wywiad z Ambasadorką Salfeme

Z Iloną @nowaczka12 rozmawia Justyna

Jak poznałaś naszą markę Salfeme? Pamiętasz?
Markę Salfeme poznałam, dzięki Edycie.

Gdybyś miała opisać markę Salfeme jednym słowem, jakie by ono było?
Nie wiem czy jednym słowem da się, ale NAJLEPSZA

Jak się czujesz jako Ambasadorka Salfeme ?
Czuję się rewelacyjnie. Uwielbiam z Wami współpracować, cały czas zaskakujecie, a co najlepsze dawno nie spotkałam tak miłych kobiet jakimi jesteście Wy.

Gdybyś miała wyruszyć w daleką podróż, jaki produkt Salfeme zabrałbyś ze sobą i dlaczego?
Zabrałabym ze sobą całą pielęgnację z serii Acne SOS,a to dlatego, że ratuje moją problematyczną cerę każdego dnia i mogę wyglądać rewelacyjnie i czuć się komfortowo.
Spakowałabym jeszcze Jogurt do ciała w tubce, aby skóra była wygładzona i nawilżona. Kolejnymi produktami byłaby seria SOLARFEME, a to dlatego że znając siebie wybierałabym się w daleką i ciepłą podróż. Ochronny krem do twarzy SPF50+ zawsze chroniłby moją twarz przed promieniami słonecznymi, a mgiełka do ciała nadawałaby mojej skórze błysku na każdym kroku i każdy mógłby ten błysk podziwiać.
Zapewne zabrałabym wszystkie kosmetyki jakie mam od Was, ponieważ to one są ze mną każdego dnia I są najlepsze, a przede wszystkim naturalne

Czy masz jakiś kosmetyk marzeń? Pytam o taki kosmetyk, którego nie ma rynku …
Hmm... Kosmetyk marzeń. Nie muszę o takim marzyć, dzięki waszym produktom osiągam wszystko czego oczekiwałam od wszystkich marek dotychczas.

Wiemy, że jedną z Twoich pasji jest taniec - opowiedz nam coś więcej o tym.
Swoją pasję bardziej wykorzystuje w celach humorystycznych. Nie ukrywam, że taniec wywołuję we mnie pozytywną energię. Mogę odreagować i zapomnieć trochę o codziennych problemach i obowiązkach ,a także wykorzystać go do tworzenia twórczości z Waszymi kosmetykami.

Bardzo dziękuję za przemiłą rozmowę
6 lipca 2023r.