dla zakupów od 49 zł dostawa GRATIS
dla każdego zakupu od 150 zł, PREZENT - sprawdź jaki !

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymaj 15% na pierwsze zakupy!

Blog

Kosmetyki naturalne - baza pod makijaż czy pielęgnacja po ciężkim dniu?
30 lip 2021
Kosmetyki naturalne - baza pod makijaż czy pielęgnacja po ciężkim dniu?

Od pewnego czasu kosmetyki naturalne opanowały drogerie, a ich produkcją zajmuje się coraz więcej marek. Są to zarówno duże koncerny kosmetyczne, jak i małe przedsiębiorstwa tworzące własne linie kosmetyków naturalnych, eko lub bio. O tym, czym różnią się rodzaje takich produktów, przeczytacie w artykule "Bio, eko, naturalne - co kryje się pod określeniami kosmetyków?".

Kosmetyki naturalne - sprawdzony sposób na właściwą pielęgnację

Kosmetyki pochodzenia naturalnego są o tyle uniwersalnymi produktami, że mogą być używane na różne sposoby. Odpowiednio dobrane do potrzeb skóry sprawdzą się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn oraz dzieci. Delikatny, przebadany skład kosmetyków zapewni Twojej rodzinie ochronę i pielęgnację przez wiele miesięcy. Warto pamiętać, że takie kosmetyki są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, takich jak parabeny, parafiny, SLES, SLS, silikony. Stosując kosmetyki naturalne, dostarczasz swojej skórze to, co zostało pozyskane wprost z natury.

Wiele zastosowań naturalnych produktów do pielęgnacji - co proponuje sklep z kosmetykami naturalnymi?

Rynek kosmetyczny rozwija się w bardzo szybkim tempie. Firmy produkują wiele innowacyjnych produktów do pielęgnacji. Tym samym odpowiadają na zapotrzebowanie klientów, pragnąc spełnić ich oczekiwania. Dlatego też obecnie bez trudu znajdziemy całą gamę naturalnych kosmetyków, które mają różne zastosowanie. W asortymencie sklepów dostępne są:

  • balsamy do ciała,
  • płyny do kąpieli,
  • kremy do rąk,
  • kosmetyki do pielęgnacji twarzy (sera, toniki, płyny micelarne)
  • kremy do twarzy.

Mając tak wiele możliwości wyboru, nie warto ograniczać się do jednego kosmetyku. Aby skompletować na nowo swoją kosmetyczkę, wybierz odżywczy balsam do ciała, który pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu. Rano z kolei sięgnij po nawilżający krem do twarzy, który będzie doskonałą bazą pod makijaż. Nie zapomnij, aby zawsze pod ręka mieć balsam, który nawilży Twoją skórę w ciągu dnia.

Widzisz, jakie to proste? Pozwól zadbać o siebie, wybierając sprawdzone kosmetyki naturalne. Właściwa pielęgnacja skóry to coś, czego nie warto sobie odmawiać.